Навчання викладачів кафедри

 


28 лютого та 7 березня 2025 року доцент кафедри педагогіки та методик навчання Моренко Ольга Миколаївна долучилася до навчання за програмою Академії психічного здоров'я, що організоване Благодійним фондом «Коло Сім'ї» в межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки за участі фонду Americares у партнерстві з Координаційним центром та Всеукраїнською програмою ментального здоров'я за ініціативи Олени Зеленської «Ти Як?»

Зустрічі відбувалися  онлайн на платформі ZOOM. Чарівна  спікерка Катерина Катращук-Каруана – психіатриня, психотерапевтка, фахівчиня Центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї», сертифікована тренерка тренерів ознайомила учасників з поширеними проблемами у сфері психічного здоров'я, особливостями психічних станів та симптомів розповсюджених хвороб  та їх профілактики (ПТСР, тривожні розлади, РДУГ та інші). Спікерка  наголосила на важливості турботи про психічне здоров'я та ознайомила з алгоритмами  підтримки учня  та студента з тривожними розладами, реагування та надання допомоги.

25-28 лютого 2025 року відбувся цикл зустрічей «Uni-biz Bridge: skills in focus» від UGEN як підтвердження змін у підході до співпраці між освітою та бізнесом. 

25 лютого 2025 року учасники зустрічей ознайомилися з цікавою темою «ІТ для нефахівців» або «Як викладачам інтегрувати цифрові інструменти у свій предмет, щоб зробити навчання більш ефективним і сучасним» та взяли участь у  тренінг-грі «Сузірʼя успіху». Це була інтерактивна гра, яка дозволила учасникам зрозуміти ключові аспекти фінансової грамотності та управління.

26 лютого 2025 року зустрічі продовжились з обговорення теми «Штучний інтелект як партнер викладача». Учасники долучились до нових можливостей щодо підготовки та взаємодії між викладачами й студентами за допомогою штучного інтелекту. Були також розглянуті «Стилі лідерства в умовах турбулентності» -  використання різних стилів лідерства та їх ефективності в умовах швидких змін.

27 лютого 2025 року зустріч була присвячена темі «Необхідні soft skills у бізнесі». Обговорювались кейси важливих м'яких навичок у бізнесі та методи їх формування у студентів.

28 лютого 2025 року відбулася панельна дискусія  «UGEN Academy: professors» та обговорення досвіду викладачів-амбасадорів UGEN, їхніх поглядів на інтеграцію бізнесу в освітній процес.

Ці заходи стали платформою для обміну знаннями та досвідом між представниками медицини, освіти й бізнесу, що є безумовно важливим у сучасному світі. Учасники отримали можливість дізнатися про нові підходи, інструменти та навички, які допоможуть їм краще підготувати здобувачів освіти до викликів сучасного ринку праці.

13 березня 2025 року на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся практикум «Формування життєстійкості»  за участі регіонального координатора Всеукраїнської програми ментального здоров'я: «ТИ ЯК?»  Сергія Дружиніна.  

Під час практикуму учасники мали можливість розглянути особливості та механізми формування життєстійкості у часи війни, коли всі українці  перебувають під впливом стресових ситуацій та все, що оточує, провокує тривогу та стрес.  Учасники познайомилися з особливостями формування життєстійкості у Фінляндії, Японії та Ізраїлі. Були визначені особливості прояву життєстійкості українців та шляхи впровадження елементів життєстійкості інших країн в повсякденне життя українців. 

Запозичуємо найкращий досвід і технології, навчаємось, перемагаємо! Разом до перемоги!

Немає коментарів:

Дописати коментар