Науковий гурток

ПЛАН РОБОТИ НАУКОВОГО ГУРТКА

на 2023-2024 рік

( керівник наукового гуртка: доктор педагогічних наук, професор Борисов В.В., завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Лупінович С.М. )

ПЛАН РОБОТИ НАУКОВОГО ГУРТКА 

на 2022-2023 рік

( керівник наукового гуртка: доктор педагогічних наук, професор Борисов В.В. )

ЗВІТ РОБОТИ НАУКОВОГО ГУРТКА

*****


ПЛАН РОБОТИ НАУКОВОГО ГУРТКА 

ТЕРИТОРІЯ НАУКИ

на 2021-2022 рік
( керівник наукового гуртка: доктор педагогічних наук, професор Борисов В.В. )


Попередня діяльність

 


ПЛАН РОБОТИ НАУКОВОГО ГУРТКА 

ТЕРИТОРІЯ НАУКИ

на 2020-2021 рік
( керівник наукового гуртка: кандидат педагогічних наук, професор Ястребова В.Я. )


ПЛАН РОБОТИ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ З ТЕМИ: 

"ПОЛІКУЛЬТУРНА ОСВІТА І ВИХОВАННЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ В УМОВАХ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ"

(керівник проблемної групи: доктор педагогічних наук, професор Борисов В.В






 16 листопада 2020 року відбулось перше у 2020-2021 навчальному році засідання наукового гуртка, який має таку мотиваційну й перспективну назву, як «Територія науки». Ми, науково-педагогічні працівники кафедри, дійсно сподіваємось на те, що Хортицька національна академія і кафедра педагогіки та методик навчання є і будуть для студентської спільноти територією науковості, досягнень, академічної доброчесності.
    На засіданні наукового гуртка були презентовані роботи студентів спеціальності 013 Початкова освіта ПОб 3 та ПОб 4. Кожне дослідження було актуальним і перспективним щодо подальших наукових розвідок. Керівник гуртка професор, кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник освіти України Ястребова В.Я. розповідала студентам про методологічні засади наукового дослідження. Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Лупінович С.М. проаналізувала результати опитування студентів, яке проводилось перед початком роботи гуртка. 

    Слід відмітити, що проблема інформаційних технологій, дистанційного навчання цікавить і турбує студентів спеціальності 013 Початкова освіта. Тому більшість доповідей була присвячена саме цьому (план гуртка). Також цікавою виявилась тема щодо використання фразеологізмів на уроках у початковій школі. Серйозні й ґрунтовні дослідження з цих проблем представили студенти Булаарас Олег, Таран Анжеліка, Булаарас Тимур (ПОб 3), Калиняк Марина, Моренко Ольга (ПОб 4). Сподіваємось на подальшу їх активність в науковій царині.
    Для студентів молодших курсів цей захід теж видався цікавим з огляду на те, що викладачі кафедри приділяють велику увагу темі академічної доброчесності. Підростає нове покоління вчителів, науковців, які будуть активними і непримиримими до проявів академічного шахрайства. 

Дякуємо всім активним студентам і викладачам, які підтримали цей науковий захід. Працюємо далі.

Відеозапис засідання

Немає коментарів:

Дописати коментар